Филтри -

Специјални камиони KENWORTH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KENWORTH: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва KENWORTH T800  + Crane
8
24.500 € PLN 110.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 363000 км Сила 460 кс
Полска, Biłgoraj
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се