Филтри -

Специјални камиони KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KASSBOHRER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување KASSBOHRER SL2 - Mercedes Actros 2551
5
Контактирајте го продавачот
108.200 € PLN 495.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2018 Километража Сила
Полска, Stare Bielice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се