Филтри -

Специјални камиони KARBA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KARBA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа KARBA KRB 30 Метров склад КИЕВ!
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 275 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се