Филтри -

Специјални камиони KAMAZ

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KAMAZ: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа KAMAZ ПСС-141.28/9-7.5
7
19.470 € RUB 1.800.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 34000 км Сила
Русија, Нижний новгород
камион за превоз на дрва KAMAZ 43118
6
56.780 € RUB 5.250.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила 360 кс
Русија, Екатеринбург
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на дрва KAMAZ 53229
4
9.736 € PLN 45.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2002 Километража 200000 км Сила
Полска, Łapy
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС-32
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ АП-28
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ АП-22
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 22
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—26
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—28
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ Автогидроподъемник АГП-22 (Автовышка)
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—22-01
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВИПО-32
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ТВ-32
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа KAMAZ 4310 вездеход 6х6
7
20.000 US$ EUR ≈ 17.100 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел ПМС-328
Година 2015 Километража 25000 км Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се