Филтри -

Специјални камиони IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Унгарија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg
16
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m - 200 kg
Година 2010-09 Километража 109464 км Сила 78 kW
Унгарија, Győr
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily Oil&Steel Scorpion 1812 - 18m - 225 kg, on stock
16
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 - 18m - 225 kg
Година 2020 Километража Сила 85 kW
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel 145ALU - 14.5m
15
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 145 ALU
Година 2010-09 Километража 118712 км Сила 78 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg
17
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m - 200 kg
Година 2010-09 Километража 77923 км Сила 78 kW
Унгарија, Győr
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 50 C 21 Autószállító csörlővel
11
25.000 € HUF 9.200.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2016 Километража 136 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа IVECO Eurocargo ML 120 EL 18
12
27.170 € HUF 10.000.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 1 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
камион за шлепување IVECO DAILY 50 C 21 DOKA
12
22.010 € HUF 8.100.000 HUF
Камион за шлепување
Година 2015 Километража 180 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg
17
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m - 200 kg
Година 2011-12 Километража 68052 км Сила 78 kW
Унгарија, Győr
камион за шлепување IVECO Daily 75-190 Autószállító csörlővel
11
34.100 € HUF 12.550.000 HUF
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 158490 км Сила 186 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 35 S 15 Autószállító
7
23.370 € HUF 8.600.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2015 Километража 230 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа IVECO DAILY 35 C 16
10
35.190 € HUF 12.950.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS + приколка за транспорт на возила
15
15.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 11
Година 2011-09 Километража 544913 км Сила 332 кс
Унгарија, Szfvár
камион за транспорт на возила IVECO Strails 310 Autószállító csörlővel
12
35.190 € HUF 12.950.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 465000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO DAILY 50C15
12
23.780 € HUF 8.750.000 HUF
Камион за превоз на животни
Година 2009 Километража 75 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily Oil&Steel Snake 2010 Plus - 20 m - 250 kg
17
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Модел Snake 2010 Plus
Година 2020 Километража Сила 85 kW
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се