Филтри -

Специјални камиони IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Шпанија: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO MH260E31/PT
12
25.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 03/2000 Километража 1002136 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
возило со дигалка со корпа IVECO Daily
16
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел LT130TB
Година 2014-12 Километража 84950 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа IVECO MX250
6
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 6 Модел MX250
Година 2019 Километража Сила 116 кс
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа IVECO Daily
16
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 162TTF
Година Километража 70966 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO MZ250
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел MZ250
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа IVECO MX250
4
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX250
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35.130 Bühne Versalift 13m/Klima/176h
16
28.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел LT130TB
Година 2015-06 Километража 85014 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 65C17 Bühne 16m/2 P.Korb 200kg/Kompressor
16
32.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел ET46LF
Година 2012-12 Километража 180732 км Сила 170 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35.13
14
34.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2016-07 Километража 60593 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S12
16
38.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 44808 км Сила 116 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35.130
16
30.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Модел LT130TB
Година 2015-04 Километража 93945 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35.13
16
31.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел LT130TB
Година 2015-06 Километража 92135 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
возило со дигалка со корпа IVECO 35 S
11
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 69000 км Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
камион за транспорт на возила IVECO Stralis - AS190S45
8
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 08/2013 Километража 1281434 км Сила 450 кс
Шпанија
возило со дигалка со корпа IVECO
16
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2016-06 Километража 19985 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се