Филтри -

Специјални камиони IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.650 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 435000 км Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1370 кг Евро Euro 5
Година 08/2015 Километража 396000 км Сила 170 кс
Романија, Bălcești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3600 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Број на автомобили 4 Модел Structura Pancar+remorca viola
Година 08/2017 Километража 340000 км Сила 150 кс
Романија, București
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 219197 км Сила 179 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2005 Километража 442000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
57.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 390000 км Сила 560 кс
Романија, Bucuresti
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се