Филтри -

Специјални камиони IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Полска: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 360 , EEV , 6X2 , 7,80m , CRANE HIAB 166-10m/6,200kg , R
45
Контактирајте го продавачот
54.720 € PLN 250.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 11510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување IVECO EuroCargo
16
Контактирајте го продавачот
15.760 € PLN 72.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила 240 кс
Полска, Wejherowo
камион за шлепување IVECO Stralis 360 , EEV , 8X2 , tridem , load 17t , 8,8m long , retard
58
Контактирајте го продавачот
55.810 € PLN 255.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 16430 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 360 , EEV , 6X2 , 7,80m , CRANE HIAB 166-10m/6,200kg , R
45
Контактирајте го продавачот
54.720 € PLN 250.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 11510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување IVECO Stralis 360 , EEV , 6X2 , 7,80m , CRANE HIAB 166-10m/6,200kg , R
45
Контактирајте го продавачот
54.720 € PLN 250.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 11510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување IVECO Daily 70C18 Auto Laweta
18
Контактирајте го продавачот
41.520 € PLN 189.700 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 59000 км Сила 180 кс
Полска, Warszawa
камион за шлепување IVECO Daily 70C18P
19
Контактирајте го продавачот
43.010 € PLN 196.500 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 59000 км Сила 180 кс
Полска, Warszawa
нови камион за шлепување IVECO Daily 72C18
16
Контактирајте го продавачот
62.530 € PLN 285.700 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 500 км Сила 180 кс
Полска, Warszawa
нови камион за шлепување IVECO Daily
10
Контактирајте го продавачот
29.110 € PLN 133.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 1200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2021 Километража 1 км Сила
Полска, Jasienica
камион за шлепување IVECO DAILY 35S18
13
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион за шлепување
Носивост 1100 кг
Година 11/2020 Километража Сила
Полска, Jasienica
камион за шлепување IVECO LAWETA 80E18
14
Контактирајте го продавачот
6.938 € PLN 31.700 PLN
Камион за шлепување
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pobiedziska
нови камион за шлепување IVECO 70C18D/P
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP30-C1
Година 2020 Километража 15 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450 + приколка за транспорт на возила
8
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14290 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1250000 км Сила 450 кс
Полска
камион за превоз на дрва IVECO TRAKKER 500 Euro5
7
Контактирајте го продавачот
31.730 € PLN 145.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2011 Километража 470000 км Сила 500 кс
Полска, LUBOMIERZ
нови камион за шлепување IVECO 70C18 RESOR
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел ZP30-C1
Година 2021 Километража 25 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување IVECO Daily 70
9
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Daily falkom 70
Година 2012 Километража Сила 210 кс
Полска, Sosnowiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се