Филтри -

Специјални камиони IVECO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Обединетото Кралство: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа IVECO Eurocargo 75E18
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Gardner Denver DA135 Cherry
Година 2007 Километража 196000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
возило со дигалка со корпа IVECO Eurocargo 100E18
13
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Gardner Denver DA135
Година 2009 Километража 192000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 3.0
29
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
возило со дигалка со корпа IVECO DAILY 50C15 3.0HPI
18
8.813 € GBP 7.950 GBP
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 79000 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила IVECO 120 E18 BEAVERTAIL C/W WINCH
13
7.206 € GBP 6.500 GBP
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 565345 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
камион за шлепување IVECO 410E42
11
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1999 Километража 60000 км Сила 420 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила IVECO 180E24
21
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2003 Километража 313371 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила IVECO Euro Trakker 360
9
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2010 Километража 387100 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за шлепување IVECO 180E24
11
цена на барање
Камион за шлепување
Година 2007 Километража 357000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион за превоз на животни IVECO CARGO 100E
10
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 2012 Километража 265806 км Сила
Обединето Кралство, Newry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се