Филтри -

Специјални камиони IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 08/2011 Километража 144458 км Сила 125 kW
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1193095 км Сила 309 kW
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила 309 kW
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 930000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 930000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 06/2017 Километража 322000 км Сила
Литванија, Gargždai
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 422000 км Сила 239 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се