Филтри -

Специјални камиони IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Италија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Magirus+rimorchio
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 483000 км Сила
Италија, Roma
камион за транспорт на возила IVECO EUROTECH bisarca veicoli + biga Rolfo
16
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража 750000 км Сила
Италија, Macerata
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 430 bisarca + biga
17
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 100E18
13
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за превоз на животни
Носивост 4500 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 360000 км Сила 100 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за превоз на животни IVECO 120E23
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 5900 кг
Година 1994 Километража 200000 км Сила
Италија, Tortolì
камион за шлепување IVECO 60E14 CARRO ATTREZZI
15
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1998-05-08 Километража 146000 км Сила 136 кс
Италија, Sala Consilina (SA)
камион за транспорт на возила IVECO 175-24
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион за транспорт на возила
Година 1989 Километража 130298 м/ч Сила
Италија, Roma
камион за превоз стакло IVECO 120E25
26
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Година 2011 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino
камион за превоз на животни IVECO ZETA 50.9 Trasporto Animali Vivi
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион за превоз на животни
Носивост 2250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 103000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO Euro 5
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 400000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11 Километража 1481642 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 01/1996 Километража Сила 150 кс
Италија, Calenzano
камион за превоз на коњи IVECO EUROCARGO 90E18P TRASPORTO CAVALLI REVISIONE OK!!!
22
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 350000 км Сила 180 кс
Италија, Carmagnola ( To )
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 400 BISARCA + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02 Километража 1115000 км Сила 400 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион за превоз на коњи IVECO Turbo 175.24
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Година Километража 170000 км Сила
Италија, cercola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се