Филтри -

Специјални камиони IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Хрватска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.599 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел PK 12000T
Година 08/2010 Километража 293352 км Сила 220 кс
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
24.999 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 342000 км Сила 115 kW
Хрватска, Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва IVECO 260E42
1
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-09 Километража 771000 км Сила 420 кс
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-09 Километража 771000 км Сила 420 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2051 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2021-12 Километража 77 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2051 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2021-12 Километража 77 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се