Филтри -

Специјални камиони IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Stralis 360 6X2 Winch 6x2/4 Lift+Steering Axle Manual
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 13425 кг
Година 2012-02-13 Километража 479888 км Сила 360 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила IVECO ML100E18 Car + Machine Transport*Euro 2
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 4420 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1999-11-17 Километража 334509 км Сила 180 кс
Холандија, Borssele
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз стакло IVECO Daily 29L11 chassis GLASRESTEEL Glastransporter 107PK
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 840 кг Евро Euro 3
Година 2000-07-25 Километража 309611 км Сила 107 кс
Холандија, Mijdrecht
камион за шлепување IVECO EUROTRAKKER MP410E42
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 23300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-5 Километража 37407 км Сила 420 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион за шлепување IVECO DAILY 50C TAKELWAGEN - TOW TRUCK - SCHLEPPFAHRZEUG
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.650 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1890 кг
Година 2005-10-21 Километража 154885 км Сила 115 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување IVECO DAILY 50C TAKELWAGEN - TOW TRUCK - SCHLEPPFAHRZEUG
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.650 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1890 кг
Година 2005-10-21 Километража 154885 км Сила 115 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила IVECO Eurocargo 75E18 EEV Automaat Airco Luchtveering Lier Auto Machin
16
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2013 Километража 456000 км Сила 177 кс
Холандија, Bunschoten-Spakenburg
камион за транспорт на возила IVECO Euro Cargo 120-250 Thijhof 2-3 lader, Twin deck, Doppelstock - L
27
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4275 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01-02 Километража 288559 км Сила 250 кс
Холандија, Tilburg
камион за шлепување IVECO TurboDaily 59-12 TurboDaily 59-12 intercooler
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6000 кг
Година 1995-03-31 Километража 70050 км Сила 120 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на коњи IVECO Daily Horse truck IFOR WILLIAMS Camera Airco
18
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 510 кг Евро Euro 5
Година 2012-09-03 Километража 41350 км Сила 145 кс
Холандија, Lienden
камион за превоз на животни IVECO EuroCargo 85E18 + Manual + Horse Truck
24
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2821 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-01-07 Километража 151766 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за шлепување IVECO Eurocargo 120EL20 CNG Falkom Abschlepp
17
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-02 Километража 408060 км Сила 200 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување IVECO Eurocargo 160E25
43
Контактирајте го продавачот
94.950 €
Камион за шлепување
Носивост 5760 кг Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 189741 км Сила 252 кс
Холандија, Drachten
камион за превоз на коњи IVECO Daily Horse truck IFOR WILLIAMS Camera Airco
18
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 510 кг Евро Euro 5
Година 2012-09-03 Километража 41350 км Сила 145 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување IVECO EUROCARGO AUT TOWTRUCK WINCH MOBIEL HOME
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-04 Километража 30951 км Сила 252 кс
Холандија, Lienden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се