Филтри -

Специјални камиони IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Германија: 57 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO IS70 Abschlepper Seilwinde Schiebe-Plateau
26
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2017-08 Километража 174000 км Сила 179 кс
Германија, Lahr
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на коњи IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D, Pferde, 7 Sitze, Doka Tüv 11/21
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 4500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 555303 км Сила 218 кс
Германија, Sottrum
нови камион за шлепување IVECO Trakker AD410T41 z.B. als Bergungs-Fahrzeug
14
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година нов Километража 437 км Сила 409 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100E22 für PKW-Transporter-Wohnmobile + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 4500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 555303 км Сила 218 кс
Германија, Sottrum
камион за шлепување IVECO Daily 35S18HP Luftfederung Rot/Gelb/Weiss
15
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 420 Retarder Euro 5 + Multilohr + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 08/2008 Километража 959000 км Сила
Германија, RHEINE
нови камион за шлепување IVECO Daily 35S18P
8
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
нови камион за шлепување IVECO Daily 35S18HP
12
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
камион за транспорт на возила IVECO 822 Techau Seilwinde FB
15
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 502365 км Сила 218 кс
Германија, Heeslingen-Boitzen
нови камион за шлепување IVECO Daíly 72C18/ 6,1m Schiebeplateaue, LED, SOFORT
10
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 52C18/ Schiebeplateau, LED, SOFORT
15
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 50C18 Autotransporter,Plane Schalf.,sofort
13
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се