Филтри -

Специјални камиони IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Франција: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 10/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 10/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO Stralis
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 13730 кг Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 351000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 310
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 11990 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 463821 км Сила 310 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на возила IVECO Stralis
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 13730 кг Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 351000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 2006-12-10 Километража 660000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 10/2006 Километража 660000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis 310
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година 02/2008 Километража 522600 км Сила
Франција, CHOLET
камион за транспорт на возила IVECO 80E17
7
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 6500 кг Евро Euro 2
Година 2001-07-07 Километража 128500 км Сила 170 кс
Франција, LIPOSTHEY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се