Филтри -

Специјални камиони IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO: 211 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO 75E18 AUTOTRANSPORTER AUTOTRANSPORTER
13
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2775 кг Евро Euro 4
Година 2007-07-20 Километража 565696 км Сила 179 кс
Холандија, Schelluinen
нови камион за транспорт на возила IVECO 35S18HA8/P
15
Контактирајте го продавачот
35.630 € PLN 163.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1220 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-03 Километража 3 км Сила 180 кс
Полска, Barczewo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за шлепување IVECO 70C18P
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP30-C1
Година 2021 Километража 25 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
нови камион за шлепување IVECO 70C18D/P
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP30-C1
Година 2020 Километража 35 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување IVECO 130E18D
13
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Falkom
Година 2008 Километража 450000 км Сила 180 кс
Романија, Pitesti
камион за превоз на пари IVECO Daily 70C17 Pancernik , Klasa odporności SB4,Bankowóz Opancerzon
17
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Камион за превоз на пари
Година 2013 Километража 114000 км Сила 170 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за шлепување IVECO Eurocargo 160E25
43
Контактирајте го продавачот
99.950 €
Камион за шлепување
Носивост 5760 кг Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 189741 км Сила 252 кс
Холандија, Drachten
камион за превоз на коњи IVECO Turbo 175.24
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Година Километража 170000 км Сила
Италија, cercola
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450 + приколка за транспорт на возила
8
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14290 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-12-15 Километража 1150000 км Сила 450 кс
Полска
нови камион за шлепување IVECO EuroCargo 120E22P
12
Контактирајте го продавачот
78.470 € PLN 359.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 10 км Сила 220 кс
Полска, Warszawa
камион за превоз на животни IVECO Eurostar 240E42
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1996 Километража Сила 420 кс
Италија, Arluno (MI)
камион за транспорт на возила IVECO Euro Cargo ML 120E28
14
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 475000 км Сила 279 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила IVECO AT440S42T/FP CT
8
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008-05 Километража 1326000 км Сила 420 кс
Бугарија, Sofia
камион за транспорт на возила IVECO Stralis + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2006-04-24 Километража 575000 км Сила
Франција, Maurepas
камион за шлепување IVECO 75E
21
Контактирајте го продавачот
8.962 € PLN 41.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 3400 кг
Година 2019-07-29 Километража 268918 км Сила
Полска, GRODKÓW
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се