Филтри -

Специјални камиони IVECO од Данска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Данска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO 70-180
31
аукција 26.750 € DKK 199.000 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 45000 км Сила
Данска, Nordjylland
камион за шлепување IVECO Daily 70C17 *7 seats *Abschlepwagen *13600€netto
24
11.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 496698 км Сила 170 кс
Данска, Sorø
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување IVECO Daily 65C18 7 seats
23
6.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2009 Километража 680900 км Сила 177 кс
Данска, Sorø
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML 120EL22
25
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4775 кг Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 11970 км Сила 220 кс
Данска, Horsens V
камион за шлепување IVECO Daily 70c
8
39.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-25 Километража 272000 км Сила 125 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO Euro Cargo 160E P/FP
16
154.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11-11 Километража 2310 км Сила 207 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML 120EL22
25
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4775 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01 Километража Сила 220 кс
Данска, Silkeborg
камион за шлепување IVECO Daily 55S18w
11
39.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел Grill
Година 2010-09 Километража 36500 км Сила 180 кс
Данска, Svendborg
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 2.3
6
4.459 €
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 234000 км Сила 85 kW
Данска, Galten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се