Филтри -

Специјални камиони IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Чешка Република: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.990 € CZK 420.000 CZK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255
Година 2008 Километража 1029000 км Сила 309 kW
Чехија, Topolná
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 5990 кг Евро Euro 2 Број на автомобили 255
Година 2005-06 Километража Сила 176 кс
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 255
Година 2005-04 Километража 391456 км Сила 176 kW
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
22.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1107503 км Сила 420 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 10/2014 Километража 734500 км Сила 338 kW
Чехија, Vápno u Přelouče
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 05/2014 Километража 938000 км Сила 338 кс
Чехија, Vápno u Přelouče
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 938000 км Сила 460 кс
Чехија, Vápno u Přelouče
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 302822 км Сила 218 кс
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 441516 км Сила 186 кс
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5250 кг Број на автомобили 255
Година 2005-04 Километража 368590 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
39.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 188000 км Сила 170 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се