Филтри -

Специјални камиони IVECO

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO: 223 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO eurocargo 140e25 omars belgian truck
18
Контактирајте го продавачот
43.250 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел s6.2000
Година 2015-03-25 Километража 388000 км Сила 185 kW
Белгија
нови камион за шлепување IVECO Trakker AD410T41 z.B. als Bergungs-Fahrzeug
14
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година нов Километража 437 км Сила 409 кс
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за шлепување IVECO 70C18D/P
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP30-C1
Година 2020 Километража 35 км Сила 180 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување IVECO EuroCargo 120 ML120E25/P
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-04 Километража 411145 км Сила 250 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување IVECO Stralis 360 , EEV , 8X2 , tridem , load 17t , 8,8m long , retard
58
Контактирајте го продавачот
63.720 € PLN 290.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 16430 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување IVECO 130E18D
13
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Falkom
Година 2008 Километража 450000 км Сила 180 кс
Романија, Pitesti
камион за транспорт на возила IVECO Daily 70C21
23
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 06/2017 Километража 310000 км Сила
Литванија, Gargždai
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS
24
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 03/2008 Километража Сила 420 кс
Литванија, Gargždai
камион за шлепување IVECO DAILY 35C15
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион за шлепување
Модел Pianale scarrabile, plateau coulissant
Година 2013 Километража 209650 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Модел Pianale girevole
Година 2010 Километража 134000 км Сила 180 кс
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Камион за шлепување
Модел Pianale e forca gru ,, plateau et fleche
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Камион за шлепување
Модел Doppio piano con forca gru
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 120 EL18P
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Модел Pianale con braccio gru centrale
Година 2010 Километража 134000 км Сила
Италија, CUNEO
нови камион за шлепување IVECO DAILY 35 C 18
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Камион за шлепување
Модел Pianale verricello nuovo, plateau et treuil neuf
Година 2020 Километража Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување IVECO DAILY 72C18
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила
Италија, CUNEO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Претплати се