Филтри -

Специјални камиони ISUZU од Русија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони ISUZU од Русија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.770 € RUB 1.150.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.981 € RUB 750.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.382 € RUB 700.000 RUB
Камион за транспорт на возила
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
27.540 € RUB 2.300.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
21.550 € RUB 1.800.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 8000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се