Филтри -

Специјални камиони ISUZU

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони ISUZU: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа ISUZU
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 27.14
Година 2010 Километража 45000 км Сила
Италија, Modena
возило со дигалка со корпа ISUZU Trooper LAT 135
5
46.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа ISUZU D-Max Satellite New Pick up 14 m Socage A 314 !
19
51.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел A 314
Година 2020 Километража Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа ISUZU NPR MD-5804 Mentőlift
12
43.270 € HUF 15.900.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2009 Километража 14890 км Сила 120 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа ISUZU N 35 SC Arbeitsbühne Colombo TLC 121
4
29.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 87600 км Сила 150 кс
Германија, Eltmann
возило со дигалка со корпа ISUZU
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Pratika 250
Година 2007 Километража 184 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
13
ВИДЕО
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Модел 10A
Година 2014-11 Километража 46934 км Сила 163 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа ISUZU D-Max
11
ВИДЕО
70.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел A314
Година 2020 Километража Сила 136 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
32
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел A314
Година 2016 Километража 39113 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
33
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел CPL A314
Година 2016 Километража 72793 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
35
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел CPL A314
Година 2016 Километража 48344 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила ISUZU N75.190
9
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Howden
камион за шлепување ISUZU CYZ51Q
43
139.000 US$ EUR ≈ 118.800 €
Камион за шлепување
Носивост 44000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2011 Километража 100 км Сила 360 кс
Русија, Хабаровск
камион за шлепување ISUZU satellite 13.5 mts Socage-Palfinger
6
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 225 кг
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се