Филтри -

Специјални камиони INTERNATIONAL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони INTERNATIONAL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување INTERNATIONAL LOADSTAR 1750
6
6.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1976-09-15 Километража 120000 км Сила
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се