Филтри -

Специјални камиони HYUNDAI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони HYUNDAI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа HYUNDAI H 100 25 meter
18
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Модел 25
Година 2001-01-01 Километража 3438 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI Автоподъемник
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-20-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа HYUNDAI H-1 / LIFT BÖCKER HL26/1-6LH
18
14.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 3
Година 2006-12-11 Километража 111827 км Сила
Холандија, Meerkerk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се