Филтри -

Специјални камиони HINO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони HINO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа HINO 700 3441 6x4 w/2018 Uzmanlar Platform HTF45
50
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 5114 км Сила 410 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
возило со дигалка со корпа HINO 700 3441 6x4 w/2018 Uzmanlar Platform HT37
41
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила 410 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа HINO 700 3441 6x4 w/2018 Uzmanlar Platform HTF45
53
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 3699 км Сила 410 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
нови камион за шлепување HINO XZU710L
19
ВИДЕО
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 141 кс
Белгија, Bruxelles
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се