Филтри -

Специјални камиони HIDROKON

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони HIDROKON: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа HIDROKON HK 28 TP5
14
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа HIDROKON HK 36 TPF на шасси МАЗ-5340С5
17
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ново возило со дигалка со корпа HIDROKON HK 42 TPF на шасси RENAULT K380 6x6
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се