Филтри -

Специјални камиони HANOMAG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони HANOMAG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа HANOMAG HANOMAG-HENSCHEL HS 3-14 HA-CH 6x6 Hoogwerker
14
6.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1970-11-30 Километража 28750 км Сила
Холандија, Landhorst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се