Филтри -

Специјални камиони GAZ

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони GAZ: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
5
ВИДЕО
54.130 € UAH 1.800.000 UAH
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4.5 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Модел 18.04
Година 2020 Километража Сила 110 kW
Украина, Мелітополь
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
7
ВИДЕО
63.000 US$ EUR ≈ 53.860 €
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Модел АР-18.04
Година Километража Сила 119 kW
Украина, Мелітополь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел АГП ВИПО-20-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12-01 на базовом шасси  ГАЗ-3302 Газель
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18 (Автовышка)
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18 Подъемник ВС—18 с 5ти местной кабиной
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18.04 (Автовышка телескопическая)
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 18
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Модел ВИПО-18-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18-01 РГ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ АП-18
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа GAZ 3309
9
17.850 € RUB 1.650.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 25000 км Сила
Русија, Нижний новгород
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се