Филтри -

Специјални камиони Finkl

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Finkl: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за превоз на животни Finkl 1-Stock livestock box for BDF-system - NEW! - Nur Box
20
35.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се