Филтри -

Специјални камиони FOTON

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FOTON: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FOTON AUMARK 8215 BJ1061VDJFA-F 4x2
33
аукција аукција
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се