Филтри -

Специјални камиони FORD од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FORD од Холандија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FORD F350 Tow Truck
11
14.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2006-12-13 Километража 221000 км Сила 326 кс
Холандија, Groot-Ammers
камион за шлепување FORD F 350 Tow Truck
14
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1991-07-12 Километража 141000 км Сила 181 кс
Холандија, Groot-Ammers
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила FORD F800
6
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Stompetoren
камион за шлепување FORD F 350 bergingsvoertuig airco
14
11.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 790 кг
Година 1992-07-21 Километража 160000 км Сила 171 кс
Холандија, Monster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се