Филтри -

Специјални камиони FORD од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FORD: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FORD F350 Tow Truck
11
14.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2006-12-13 Километража 221000 км Сила 326 кс
Холандија, Groot-Ammers
камион за шлепување FORD F 350 Tow Truck
14
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1991-07-12 Километража 141000 км Сила 181 кс
Холандија, Groot-Ammers
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило за транспорт на живина FORD Transit
3
10.500 €
Возило за транспорт на живина
Зафатнина 20 м³
Година 2010 Километража Сила 115 кс
Романија
камион за шлепување FORD F450
5
6.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1 Модел VULCAN
Година 1992-06-01 Километража 86400 км Сила
Полска, Koło
камион за транспорт на возила FORD F800
6
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Stompetoren
камион за шлепување FORD Transit Apschlepper FT 350 EL Einzelkabine
9
13.980 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража Сила 116 кс
Германија, München
камион за шлепување FORD Transit 140
9
25.930 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05-24 Километража 83000 км Сила 114 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување FORD F 350 bergingsvoertuig airco
14
11.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 790 кг
Година 1992-07-21 Километража 160000 км Сила 171 кс
Холандија, Monster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се