Филтри -

Специјални камиони FORD

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FORD: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа FORD 4x2
16
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
камион за шлепување FORD F450
5
6.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1 Модел VULCAN
Година 1992-06-01 Километража 86400 км Сила
Полска, Koło
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување FORD Transit
19
аукција 350 €
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 2007-09-12 Километража 150885 км Сила 103 kW
Белгија, Mont-Saint-Guibert
камион за шлепување FORD F350 Tow Truck
11
14.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2006-12-13 Километража 221000 км Сила 326 кс
Холандија, Groot-Ammers
камион за шлепување FORD F 350 Tow Truck
14
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1991-07-12 Километража 141000 км Сила 181 кс
Холандија, Groot-Ammers
ново возило со дигалка со корпа FORD Ranger 4x4 OIL&STEEL 14 MT
6
59.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 147
Година 2020-09 Километража Сила
Италија, Osimo
камион за транспорт на возила FORD F800
6
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Stompetoren
камион за шлепување FORD Transit Apschlepper FT 350 EL Einzelkabine
9
13.980 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража Сила 116 кс
Германија, München
нови камион за шлепување FORD Transit
7
ВИДЕО
12.440 € RUB 1.150.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг
Година 2013 Километража Сила 155 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
камион за шлепување FORD Transit 140
9
25.930 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05-24 Километража 83000 км Сила 114 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување FORD F 350 bergingsvoertuig airco
14
11.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 790 кг
Година 1992-07-21 Километража 160000 км Сила 171 кс
Холандија, Monster
возило со дигалка со корпа FORD DA21 Arbeitsbühne
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1987-01-01 Километража Сила 94 kW
Германија, 10318
возило со дигалка со корпа FORD TRANSIT
11
10.070 € HUF 3.700.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 1994 Километража 128 км Сила 96.53 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се