Филтри -

Специјални камиони FIAT од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FIAT од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на коњи FIAT DUCATO 3,0 180 KM AUTOMAT KLIMA EURO5
29
18.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 208000 км Сила 180 кс
Полска, Tarnobrzeg
камион за превоз на коњи FIAT DUCATO BOXER 3,0 180 KM KONIOWOZ
33
18.930 € PLN 85.900 PLN
Камион за превоз на коњи
Носивост 1100 кг Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 208000 км Сила 180 кс
Полска, Tarnobrzeg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO
5
4.076 € PLN 18.500 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1350 кг
Година 2013-02-02 Километража 200000 км Сила
Полска, Jasienica
камион за превоз на коњи FIAT Ducato 3.0
21
23.140 € PLN 105.000 PLN
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2014-11-26 Километража 269656 км Сила 177 кс
Полска, Głęboka
нови камион за шлепување FIAT Ducato Maxi NAVI, LUFTFEDERUNG
25
ВИДЕО
38.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 180 кс
Полска, Bolesławiec
камион за шлепување FIAT FIAT DUCATO LAWETA, POMOC DROGOWA, SALON PL [ 8283 ]
34
14.773 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2012 Километража 279220 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
нови камион за шлепување FIAT
6
3.200 €
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
нови камион за шлепување FIAT Pomoc Drogowa Auto laweta Klima
6
3.100 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1500 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO MAXI LAWETA, NAJAZD 2020 NOWY
45
16.720 € PLN 75.900 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 267000 км Сила 177 кс
Полска, Daleszyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се