Филтри -

Специјални камиони FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FIAT од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FIAT 150.17
8
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1982 Километража Сила
Италија, cercola
возило со дигалка со корпа FIAT 115.17
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Италија, cercola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување FIAT 65
5
7.000 €
Камион за шлепување
Носивост 2470 кг
Година 1978 Километража 235250 км Сила
Италија, CUNEO
камион за шлепување FIAT OM 170
7
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1978 Километража Сила
Италија, cercola
камион за шлепување FIAT 691
10
цена на барање
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Италија, cercola
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се