Филтри -

Специјални камиони FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FIAT: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на коњи FIAT DUCATO BOXER 3,0 180 KM KONIOWOZ
33
18.920 € PLN 85.900 PLN
Камион за превоз на коњи
Носивост 990 кг Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 208000 км Сила 180 кс
Полска, Tarnobrzeg
камион за превоз на коњи FIAT DUCATO 3,0 180 KM AUTOMAT KLIMA EURO5
29
18.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 990 кг Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 208000 км Сила 180 кс
Полска, Tarnobrzeg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила FIAT Ducato för maskintransport
59
аукција 5.565 € SEK 56.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Носивост 1590 кг Евро Euro 5
Година 2015-04-21 Километража 74388 км Сила
Шведска, Karlstad
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO
5
4.074 € PLN 18.500 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1350 кг
Година 2013-02-02 Километража 200000 км Сила
Полска, Jasienica
камион за транспорт на возила FIAT Ducato Maxi
6
5.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 4
Година 2006-04-18 Километража 350000 км Сила 93 kW
Унгарија, Pécs
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион за превоз на коњи FIAT Ducato 3.0
21
23.120 € PLN 105.000 PLN
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2014-11-26 Километража 269656 км Сила 177 кс
Полска, Głęboka
нови камион за шлепување FIAT Ducato Maxi NAVI, LUFTFEDERUNG
25
ВИДЕО
38.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 180 кс
Полска, Bolesławiec
камион за шлепување FIAT FIAT DUCATO LAWETA, POMOC DROGOWA, SALON PL [ 8283 ]
34
14.741 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2012 Километража 279220 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион за шлепување FIAT 150.17
8
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1982 Километража Сила
Италија, cercola
нови камион за шлепување FIAT
6
3.200 €
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
нови камион за шлепување FIAT Pomoc Drogowa Auto laweta Klima
6
3.100 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1500 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO MAXI LAWETA, NAJAZD 2020 NOWY
45
16.710 € PLN 75.900 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 267000 км Сила 177 кс
Полска, Daleszyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се