Филтри -

Специјални камиони FAUN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони FAUN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FAUN HS50 10X8
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 28377 км Сила 320 кс
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се