Филтри -

Специјални камиони DAF од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа DAF
4
31.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
4
11.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
3
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ
3
29.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT
Година 2016 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ
6
37.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ,NISSAN
3
43.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MULTITEL
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
5
28.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, MULTITEL, NIFTYLIFT, NISSAN
2
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Украина, Житомир
камион за превоз на животни DAF XF 95 480 + приколка за превоз на животни
7
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се