Филтри -

Специјални камиони DAF од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Шпанија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2016 Километража 940000 км Сила 460 кс
Шпанија, Benicarló
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 4445 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 623000 км Сила 220 кс
Шпанија, Abaran
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 2002-05 Километража 1200000 км Сила 430 кс
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2003 Километража 598000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2003 Километража 598000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 711545 км Сила 410 кс
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 718442 км Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се