Филтри -

Специјални камиони DAF од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување DAF LF 45 180
6
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 406000 км Сила 180 кс
Романија, Ceardac
камион за превоз на дрва DAF XF 105.460
22
Контактирајте го продавачот
47.899 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 753000 км Сила 462 кс
Романија, Bucuresti
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила DAF Trailer FA CF75 + приколка за транспорт на возила
25
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Lohr Модел FA CF75//CF 75.360
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
камион за транспорт на возила DAF CF290 , 6x2-4
6
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15500 кг
Година 1999 Километража 900000 км Сила
Романија, Ploiești
камион за превоз на дрва DAF CF510 + приколка за превоз на дрва
15
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 340000 км Сила 510 кс
Романија, Bucuresti
камион за шлепување DAF CF85.340
4
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се