Филтри -

Специјални камиони DAF од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Полска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF CF 85.410 / 3 poziomy / Winda Waga
8
37.240 € PLN 169.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2011 Километража 715000 км Сила 411 кс
Полска, CHĘCINY
нови камион за шлепување DAF LF 210
12
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP50C1
Година 2021 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни DAF CF 460
26
20.380 € PLN 92.500 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-03-12 Километража 699000 км Сила 460 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на животни DAF XF460 / Żywiec / 3 Poziomy / Podnoszony Dach
3
74.690 € PLN 339.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 12920 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 398000 км Сила 460 кс
Полска, CHĘCINY
камион за шлепување DAF
13
18.290 € PLN 83.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2004 Километража 109000 км Сила 430 кс
Полска, Choszczno
камион за превоз на животни DAF
4
7.491 € PLN 34.000 PLN
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 1357560 км Сила 430 кс
Полска, Gołdap
нови камион за шлепување DAF pomoc drogowa - sama platforma hydrauliczna
7
10.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6700 кг
Година 2020 Километража 10 км Сила 134 кс
Полска, Strachosław
камион за превоз на дрва DAF AT 105 XF + приколка за превоз на дрва
14
50.680 € PLN 230.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 46000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-06-12 Километража 620500 км Сила 510 кс
Полска, Bystra
камион за транспорт на возила DAF CF 75.310
25
22.250 € PLN 101.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 9100 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2009 Километража 519000 км Сила
Полска, ŁAZY
камион за транспорт на возила DAF XF 105.460 FAR
26
30.830 € PLN 139.900 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2013 Километража 803000 км Сила 460 кс
Полска, Mogilany
камион за шлепување DAF LF 45.220
10
8.813 € PLN 40.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 5930 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2008 Километража 870000 км Сила 220 кс
Полска, Starachowice
камион за транспорт на возила DAF CF 360 + приколка за транспорт на возила
17
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009-06 Километража 799000 км Сила 360 кс
Полска, Zamość
камион за транспорт на возила DAF CF 360
14
34.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 820000 км Сила 360 кс
Полска
камион за превоз на животни DAF 95 XF
6
16.530 € PLN 75.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03-21 Километража 1300000 км Сила 480 кс
Полска, Szczekociny
камион за превоз на животни DAF CF 460
27
ВИДЕО
20.380 € PLN 92.500 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 11000 кг
Година 2010 Километража 699000 км Сила 430 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се