Филтри -

Специјални камиони DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Холандија: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF LF 250 Oprijvrachtwagen 6 cilinder motor Euro 6
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 6425 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-31 Километража 245000 км Сила 250 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF 106 XF 510 Euro 6
21
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 581000 км Сила 510 кс
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила DAF LF 210 Autotransporter Just 14.296 km!
12
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6450 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03-06 Километража 14296 км Сила 213 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF FA CF 400 Just 28.615 km!
14
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 10010 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-07-27 Километража 28615 км Сила 396 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF 106 XF 460 Euro 6
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 13336 кг Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 585000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF CF 65.220 65CF 220 MANUAL HOLLAND
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 11500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 537904 км Сила 220 кс
Холандија, Maarssen
камион за превоз на коњи DAF LF45-160 / Paardenvervoer / Only 83.791 KM / Ex overheid / Euro5
30
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Носивост 2145 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 83791 км Сила 159 кс
Холандија, Ammerzoden
камион за шлепување DAF 65.210 4x2 Equipment Truck
21
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 371308 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
камион за транспорт на возила DAF CF75-290 COMPLEET MET AANHANGER TIJGOF OPBOUW 7-LADER TOP STAAT
35
Контактирајте го продавачот
13.299 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7280 кг Евро Euro 3
Година 01/1998 Километража 877961 км Сила 290 кс
Холандија, Nijmegen
камион за превоз на коњи DAF CF65-180 / Paardenvervoer / Manual / Nieuwe APK / NL Truck
20
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 10570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 771333 км Сила 185 кс
Холандија, Ammerzoden
камион за транспорт на возила DAF XF 105.410 XF 105.410 Truck Transporter + Trailer Good Condition
12
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9440 кг
Година 01/2006 Километража 1425484 км Сила 408 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за шлепување DAF 3300 TURBO INTERCOOLING 6X2 - TOW TRUCK
17
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1982 Километража 705473 км Сила 330 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила DAF FA 1300 DF 460
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6750 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража 182000 км Сила 116 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на возила DAF CF75.380 - Car transport - Manual gearbox 16 gears - Air suspens
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1996 Километража 658358 км Сила 380 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни DAF XF 430 XF 430 1/2/3 stock Berdex Full stahl
16
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12760 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2003 Километража 859800 км Сила 428 кс
Холандија, Bennekom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се