Филтри -

Специјални камиони DAF од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Германија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF 105.410 + приколка за транспорт на возила
20
21.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража Сила
Германија, Liebenwalde
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
42
47.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-26 Километража 539208 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на дрва DAF XF 510
19
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 462749 км Сила 510 кс
Германија, Bottrop
камион за превоз на дрва DAF XF 510 Holztransporter Palfinger EPSLION M100Z79
19
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 462749 км Сила 510 кс
Германија, Bottrop
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
23
28.290 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
7
28.290 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock Köpf
19
14.490 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01 Километража 412000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock KABA
20
14.490 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Зафатнина 32.55 м³
Година 2006-12 Километража 326000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker Sonstige + приколка за транспорт на возила
15
39.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 29435 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker Sonstige
15
20.990 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 15335 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
25
28.290 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker usw + приколка за транспорт на возила
15
39.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила DAF LF 45.180
21
22.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5180 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 231895 км Сила 184 кс
Германија, Bad Salzuflen
нови камион за превоз на животни DAF XF 480
6
139.290 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2020-10 Километража 15 км Сила 480 кс
Германија, Dorsten
камион за транспорт на возила DAF XF 410 + приколка за транспорт на возила
15
21.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 781116 км Сила 408 кс
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се