Филтри -

Специјални камиони DAF од Европа

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF: 109 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF CF85.380 ATI EURO2 TRUCK / TRACTOR TRANSPORT + TANDEM + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-02 Километража Сила 380 кс
Грција, Thessaloniki
камион за транспорт на возила DAF LF55.220
32
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2011-12-08 Километража 606641 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на коњи DAF LF45
7
Контактирајте го продавачот
аукција 6.700 €
Камион за превоз на коњи
Година 2006-04-20 Километража 225000 км Сила
Белгија, 8020 Waardamme
камион за транспорт на возила DAF CF 75 360 , E5 , 4x2 ,MEGA , LOHR , retarder , sleep cab + приколка за транспорт на возила
14
Контактирајте го продавачот
17.480 € PLN 80.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2008 Километража 900000 км Сила 362 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила DAF Trailer FA CF75 + приколка за транспорт на возила
25
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Lohr Модел FA CF75//CF 75.360
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
камион за превоз на животни DAF 95XF.480
12
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-10 Километража 720000 км Сила 480 кс
Грција, Thessaloniki
камион за превоз на дрва DAF CF85.480
10
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07 Километража 861490 км Сила 480 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила DAF CF 460 8x2 Euro 6
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 586000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF LF 250 Oprijvrachtwagen 6 cilinder motor Euro 6
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 6425 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-31 Километража 245000 км Сила 250 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF CF 440 Rolfo Car transporter with trailer - Euro6
60
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07-10 Километража 350681 км Сила 435 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз стакло DAF LF 55.280
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз стакло
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-12 Километража 290000 км Сила 280 кс
Франција, ROUEN
камион за шлепување DAF FA 45
7
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-04-04 Километража 361583 км Сила 107 kW
Унгарија, Tatabánya
камион за транспорт на возила DAF 106 XF 460 Euro 6
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 585000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
камион за превоз на животни DAF XF95.380
7
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10760 кг Евро Euro 3
Година 2002-02-05 Километража 665886 км Сила 381 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за шлепување DAF 460 KM Euro 6
5
Контактирајте го продавачот
56.390 € PLN 258.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2014 Километража Сила
Полска, Grodziszcze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се