Филтри -

Специјални камиони DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF од Белгија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување DAF CF75.290 6X2 RECOVERY TRUCK + EFFER 170S6
17
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-06-14 Километража 609674 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила DAF LF 260 Euro6 - 3Car Transporter
75
ВИДЕО
87.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 8010 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-05-19 Километража 8951 км Сила 260 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила DAF CF85-410
19
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012-04-12 Километража 690000 км Сила 410 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила DAF 2700 ATi
7
13.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 535510 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
возило со дигалка со корпа DAF 2300
4
6.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1987-06-17 Километража 149000 км Сила
Белгија, Dilsen-Stokkem
камион за превоз на дрва DAF XF105.460
10
48.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 505320 км Сила 460 кс
Белгија, Wingene
камион за превоз на животни DAF LF 55.180
10
12.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 5950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-10 Километража 307129 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на возила DAF CF85-410
22
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012-04-12 Километража 681000 км Сила 410 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила DAF 95XF430 SUPER SPACE **EURO 3+TRAILER-TRUCKLOADER**
24
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 7554 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01-12 Километража 995150 км Сила 430 кс
Белгија, Kessel
возило со дигалка со корпа DAF 45 LF 220 ladderlift/42 M
13
44.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 6570 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-06-14 Километража 155833 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила DAF CF85-410
17
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012-04-12 Километража 604000 км Сила 410 кс
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се