Филтри -

Специјални камиони CTE од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони CTE од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа CTE B-LIFT 201
6
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 201
Година 2010 Километража 61700 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21
6
23.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 68000 км Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 C
10
22.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 106000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
5
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20 C
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE zed 20
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21 J
4
37.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 21 J
Година 2015 Километража 35000 км Сила
Италија, Nola (NA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се