Филтри -

Специјални камиони CTE

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони CTE: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа CTE B-LIFT 201
6
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 201
Година 2010 Километража 61700 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21
6
23.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 68000 км Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 C
10
22.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 106000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21 J
6
22.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED 21J
Година 2009 Километража 70000 км Сила
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
5
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20 C
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE ZED17VTR P na Renault Maxity
14
21.420 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 2974 м/ч Сила
Полска, Pleszew
возило со дигалка со корпа CTE ZED 17 VTR
14
ВИДЕО
21.420 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 59666 км Сила
Полска, Pleszew
ново возило со дигалка со корпа CTE
14
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 6 Модел ZED 20HN
Година 2020 Километража Сила
Словенија, Bertoki
возило со дигалка со корпа CTE zed 20
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа CTE 26 J
9
59.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 69000 км Сила
Ирска, Belfast
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21 J
4
37.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 21 J
Година 2015 Километража 35000 км Сила
Италија, Nola (NA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се