Филтри -

Специјални камиони CMC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони CMC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа CMC PLA190
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 1799 км Сила
Латвија, RIGA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се