Филтри -

Специјални камиони CITROEN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони CITROEN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1340 кг Евро Euro 5
Година 2013-11-01 Километража 184326 км Сила 150 кс
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1720 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 285000 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за шлепување
Година 2013 Километража 20000 км Сила
Италија, CUNEO
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се