Филтри -

Специјални камиони CHEVROLET

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони CHEVROLET: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување CHEVROLET 4 TONNER
13
25.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1954-06-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
камион за шлепување CHEVROLET SILVERADO 3500HD
6
50.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07 Километража 219000 км Сила 296 kW
Естонија, Tallinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се