Филтри -

Специјални камиони Bronto

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Bronto: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа Bronto SH 42
8
58.900 € PLN 269.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 3477 м/ч Сила
Полска, Schodnia
возило со дигалка со корпа Bronto S 50 XDT
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража Сила
Ирска, Dublin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Bronto S90 HLA-X
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Ирска, Manchester Uk
возило со дигалка со корпа Bronto S 34 MDT
23
79.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг
Година 2002 Километража 296375 км Сила
Ирска, Ashbourne
возило со дигалка со корпа Bronto Wumag Ruthmann
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Wumag Ruthmann
Година 07/1993 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се